Atak hakerski na stronę szkoły na facebooku

Data: 26.04.2024 r., godz. 14.39    299
W dniu dzisiejszym szkolna strona na facebooku została przejęta przez osobę niepowołaną. Informacje oraz treści jakie się pojawią na stronie facebook od chwili obecnej są nieprawdziwe i niepochodząca z naszej szkoły. Jednocześnie informujemy, że nie jesteśmy autorami ani nie bierzemy odpowiedzialności za treści udostępniane na naszej skradzionej stronie na portalu facebook. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa podczas przeglądania treści w Internecie i nieodwiedzanie linków, które udostępniane będą przez przejętą stronę na facebooku. Radzimy aby Państwo włączyli na swoich kontach w tym kontach e-mail weryfikacje dwuetapową a w razie konieczności zmienili hasło. Za utrudnienia przepraszamy!

W dniu dzisiejszym szkolna strona na facebooku została przejęta przez osobę niepowołaną. Informacje oraz treści jakie się pojawią na stronie facebook od chwili obecnej są nieprawdziwe i niepochodząca z naszej szkoły. Jednocześnie informujemy, że nie jesteśmy autorami ani nie bierzemy odpowiedzialności za treści udostępniane na naszej skradzionej stronie na portalu facebook. 
Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa podczas przeglądania treści w Internecie i nieodwiedzanie linków, które udostępniane będą przez przejętą stronę na facebooku. Radzimy aby Państwo włączyli na swoich kontach w tym kontach e-mail weryfikacje dwuetapową a w razie konieczności zmienili hasło.

Za utrudnienia przepraszamy!