Dzień Dziecka w naszej szkole

(Zam: 18.06.2019 r., godz. 12.11)
Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy radośnie – piękna pogoda, mnóstwo atrakcji i dobre humory sprawiły, że to wydarzenie będziemy długo i mile wspominać.
Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy radośnie – piękna pogoda, mnóstwo atrakcji i dobre humory sprawiły, że to wydarzenie będziemy długo i mile wspominać.
Dla lubiących zmagania sportowe wychowawcy przygotowali konkursy indywidualne i zespołowe: przeciąganie liny, rzut piłką do kosza, bieg w workach i walka o tytuł króla strzelców okazały wyjątkowo emocjonujące. Świetnie bawiliśmy się, przeciągając linę (śmiechu było co niemiara, choć rywalizacja była zacięta), a i bieg w workach obfitował w wiele zabawnych, nieprzewidzianych sytuacji.
Artystyczne dusze mogły spróbować swoich twórczych sił podczas pleneru malarskiego, a poszczególne klasy zaprezentowały piosenki własnego autorstwa o wakacyjnej tematyce. Niektóre grupy przygotowały podkłady muzyczne, inne śpiewały a capella, a klasie VII towarzyszyły gitarowe dźwięki.
Nagród było mnóstwo – nikt nie opuścił tego dnia boiska bez upominku, wszyscy także mogliśmy zjeść pysznego hot-doga i spróbować popcornu. Dmuchany zamek, uszczęśliwił młodszych uczniów, choć i starsi nie mogli oprzeć się pokusie, by tam nie poszaleć.
Dziękujemy Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom szkoły, zaangażowanym Rodzicom oraz Pracownikom Urzędu Gminy w Dąbrówce za zorganizowanie tak wyjątkowej imprezy.

Eliza Podgórna-Gruchot

Statystyka strony

Strona oglądana: 340 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Eliza Podgórna-Gruchot, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Paweł Wilkowski, data: 18.06.2019 r., godz. 12.11
Ostatnia aktualizacja:Paweł Wilkowski, data: 18.06.2019 r., godz. 12.11
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
18.06.2019 r., godz. 12.11Paweł WilkowskiDodanie strony

Copyright

© 2011 - 2012 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Guzowatce
Zawartość merytoryczna: Jacek Rosłon, e-mail: spgozowatka@dabrowka.net.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 lutego 2011 r.